Bestsellery
SZELKI BEZPIECZEŃSTWA P10 PROTEKT
SZELKI BEZPIECZEŃSTWA P10 PROTEKT
140,06 zł 113,87 zł
Promocje
Zestaw asekuracyjny ROOFER PRO 10M FOTOWOLTAIKA PROTEKT
Zestaw asekuracyjny ROOFER PRO 10M FOTOWOLTAIKA PROTEKT
1 020,90 zł 872,07 zł 830,00 zł 709,00 zł
VELOX TOP AF 1L spray płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni
VELOX TOP AF 1L spray płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni
29,00 zł 25,00 zł 26,85 zł 23,15 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O firmie

Historia Supon sięga lat 50-tych, kiedy to firma działała na rynku jako dostawca wyposażenia dla Ochotniczej Straży Pożarnej.
Przez niemal pół wieku zdobywaliśmy umiejętności oraz doświadczenie, niezbędne dla zaspokajania potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dzięki ich zaufaniu możemy wzbogacać naszą ofertę i świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Współpraca z naszymi klientami sprawia nam satysfakcję i jednocześnie daje możliwość dostosowywania zakresu świadczonych usług i zaopatrzenia odbiorców w sposób kompleksowy.

Pierwszego grudnia 2003 roku wojewoda dolnośląski dokonał sprzedaży przedsiębiorstwa w drodze prywatyzacji bezpośredniej.
Powstał nowy podmiot gospodarczy SUPON Sp. z o.o., który kontynuuje chlubną tradycję i doświadczenie poprzednika.

Supon Sp. z o.o. w swojej ofercie posiada profesjonalne produkty znanych i sprawdzonych na naszym rynku producentów. Oferowane przez nas towary spełniają szereg wymagań jakościowych i posiadają niezbędne certyfikaty.
Supon Sp. z o.o. świadczy również usługi. Wykonujemy je w sposób kompleksowy, to znaczy od analizy potrzeb i określenia zakresu inwestycji, poprzez projekt techniczny, realizację wykonawczą, dokumentację powykonawczą, aż do niezbędnych odbiorów i późniejszej konserwacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium