Usługi ppoż. – kompleksowy serwis usług w zakresie ochrony przeciwpożarowej

Szukasz profesjonalnego szkolenia BHP? Zastanawiasz się, czy gaśnice w Twoim zakładzie pracy działają prawidłowo? A może chcesz sprawdzić, czy dźwiękowe sygnały ostrzegania w Twojej firmie funkcjonują prawidłowo? Zgłoś się do nas i poproś o fachową poradę. Doradzimy, czego konkretnie potrzebujesz.

W ofercie mamy m.in. takie usługi ppoż. jak:

• przeglądy i konserwacje gaśnic;
• przeglądy i konserwacje hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych;
• przeglądy konserwacje klap dymowych;
• przeglądy i konserwacje systemów oddymiania;
• audyt ppoż.;
• szkolenia BHP i ppoż.;
• przeglądy oświetlenia ewakuacyjnego, pomiary natężenia światła;
• przeglądy systemów detekcji gazu.

Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie i mieć pewność, że wszystkie systemy w Twojej firmie (czy domu) są sprawne, regularnie rób przeglądy. Pamiętaj, że tylko prewencja i profilaktyka są jedynymi środkami minimalizującymi ryzyko wybuchu pożaru. Zrób wszystko, żeby nie doprowadzić do wybuchu ognia. Zadbaj o infrastrukturę, ale też edukację. Znajomość zasad bezpieczeństwa w obliczu zagrożenia może okazać się równie istotna, jak umiejętność obsługi sprzętu ppoż.

Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, ale przede wszystkim nasze usługi ppoż. powinny trafić do zarządców budynku, deweloperów, właścicieli firm czy zakładów produkcyjnych. To w ich obowiązku leży dbanie o odpowiednią ochronę przeciwpożarową, regularne zlecanie kompleksowego przeglądu instalacji oraz sprawdzenie dokumentacji w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

Wynikiem takiego audytu zazwyczaj jest raport, który podsumowuje wykonane działania i zawiera eksperckie opinie w zakresie ppoż. Profesjonalna ekspertyza budowlana mówiąca o przygotowaniu obiektów do wymogów ppoż. tworzona zwykle przy pomocy rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych bardzo często pozwala odpowiednio wcześniej wykryć niedociągnięcia i może zapobiec nieszczęściu.

Usługi ppoż. – przegląd, konserwacja, ocena stanu technicznego, szkolenia BHP

W ramach profesjonalnego zabezpieczenia przeciwpożarowego możesz skorzystać z usługi ppoż., która uchroni Ciebie, Twoich pracowników i budynek, w którym pracujesz, przed tragedią. Oprócz usług ppoż. wymienionych wyżej, prowadzimy też szkolenia BHP i audyty tematyczne, tworzymy instrukcje bezpieczeństwa oraz plany ewakuacyjne obiektów. W zakres naszych usług wchodzi również działalność handlowa – udostępniamy urządzenia gaśnicze, które przeszły przegląd, hydranty i węże, systemy alarmowe oraz instalacje automatycznego oddymiania.

Napełnianie butli CO2 Napełnianie butli CO2
Cena: 8,00 zł
szt.
zobacz więcej
Systemy oddymiania / Oddymianie Systemy oddymiania / Oddymianie
Cena: 1 230,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl