Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Urządzenia gaśnicze - podstawa w skutecznej walce z pożarem

O tym, czy ostatecznie uda się opanować pożar, często decydują pierwsze chwile od momentu, kiedy zostanie zauważony. Tylko mając do dyspozycji sprzęt ppoż. najwyżej jakości, można myśleć o równej walce z żywiołem.

Dlatego w naszym sklepie internetowym znajdują się wyłącznie urządzenia gaśnicze najwyższej jakości pochodzące tylko od sprawdzonych producentów. W szerokiej ofercie sprzętu przeciwpożarowego mamy: Czyste urządzenie gaśnicze CUG wykorzystujące środek gaśniczy FE-36 (HFC 236fa) stosowane zamiast wycofanego już halonu oraz specjalne urządzenie gaśnicze do usuwania skutków pożaru sprzętu elektronicznego.

A ponadto różne rodzaje gaśnic: proszkowe, pianowe ze środkami pianotwórczymi, śniegowe z dwutlenkiem węgla.

Czyste Urządzenia Gaśnicze CUG: skuteczne i bezpieczne

Jeśli wybierzesz Czyste Urządzenia Gaśnicze CUG, zabezpieczysz się przed pożarem urządzeń komputerowych i telekomunikacyjnych, a także będziesz mógł uchronić przed ogniem cenne dzieła sztuki, archiwalne dokument czy odczynniki w laboratoriach.

Ten typ urządzenia jest niezwykle skuteczny, a gaz FE-36TM, jaki wydobywa się podczas akcji - bezbarwny i bezwonny. Każdy użytkownik tego urządzenia gaśniczego doceni fakt, że nie pozostawia żadnych osadów i zanieczyszczeń (w przeciwieństwie do gaśnic proszkowych). Kolejną zaletą Urządzenia Gaśniczego CUG jest brak efektu gwałtownego spadku temperatury, z którym mamy do czynienia przy użyciu gaśnic śniegowych, gdzie temperatura może spaść nawet do -79°C. Dzięki temu CUG eliminuje niebezpieczeństwo narażenia skóry na bolesne i trudne do wyleczenia odmrożenia oraz ryzyko trwałego uszkodzenia czułych urządzeń elektronicznych i elektrycznych.

Urządzenia gaśnicze na każdą kieszeń

Jeśli zaś wybierzesz urządzenie gaśnicze GSE, na pewno docenisz łatwość i ergonomię w obsłudze oraz ekonomiczne i tanie serwisowanie.

Wybierz sprzęt gaśniczy dostosowany do Twoich potrzeb. Nie chcesz uszkodzić drogocennych przedmiotów w domu albo boisz się o przechowywaną elektronikę? Najlepsze rozwiązanie dla Ciebie to urządzenia gaśnicze takie jak: Czyste Urządzenia Gaśnicze CUG, urządzenie gaśnicze GSE lub gaśnica śniegowa. Jeśli nie, zdecyduj się na popularne i tańsze gaśnice proszkowe lub pianowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium