System telewizji dozorowej i przemysłowej – monitoring 24 h/7

Jeśli cały czas masz na oku bezcenną dla Ciebie rzecz, istnieje duża szansa, że nikt nie ukradnie Ci jej sprzed nosa. Dlatego właśnie ochrona mienia dzięki stałemu monitoringowi i systemowi telewizji przemysłowej to jeden z najlepszych i najpopularniejszych sposobów zabezpieczenia obiektu przed kradzieżą i włamaniem. System telewizji dozorowej pozwala: przesyłać obraz do centrów nadzoru oraz komputerową obróbkę sygnału wizyjnego.

Wybierz system telewizji dozorowej i przemysłowej – zadbaj o bezpieczeństwo swojego towaru oraz budynku przez 24 h/7!

Bezpieczeństwo – najwyższy priorytet

Chroni się to, co jest ważne i cenne. Dom, samochód, miejsce pracy – można długo wyliczać. Jak robić to najskuteczniej? Wyposażyć obiekt w system telewizji dozorowej i przemysłowej. Wystarczy rozmieścić kamery w strategicznych i trudno dostępnych miejscach i mieć stały podgląd tego, co dzieje się w danym miejscu w czasie rzeczywistym. Nowoczesna technologia sprawia, że współczesne systemy monitoringu są dużo skuteczniejsze od człowieka i potrafią wykryć ruch dla ludzkiego oka niewidoczny. W zależności od opcji system telewizji dozorowej i przemysłowej daje jeszcze takie możliwości, jak: rejestracja obrazu i dźwięku oraz przesyłanie zapisanego materiału w formie cyfrowej. Co jeszcze? Oprócz tego jedną z największych zalet tego rodzaju ochrony jest wprowadzenie wideo detekcji, czyli automatycznego wykrywania ruchu na obserwowanym obszarze.

System telewizji dozorowej i przemysłowej – akcesoria

Co wchodzi w skład systemu wizyjnego? Kamery przemysłowe, obiektywy, rejestratory cyfrowe DVR, systemy monitoringu, zasilacze, kable itp.

Monitoring wizyjny to dynamicznie rozwijająca się technologia, która z jednej strony zwiększa poziom zabezpieczenia danego obiektu, z drugiej obniża koszty pracy oraz wpływa na poprawę efektywności działań.

System telewizji dozorowej i przemysłowej – porady

Zanim zdecydujesz się na instalację, pamiętaj, że systemy CCTV różnią się między sobą stopniem rozbudowania. Dlatego już na etapie projektowania warto się zastanowić nad odpowiednim doborem urządzeń. I tak wyróżniamy:

• Proste systemy wyposażone w jedną kamerę, która pozwala na podgląd tylko najbliższego obszaru z możliwością oglądania zarejestrowanego obrazu na ekranie telewizora, monitora CCTV lub komputera.
• Systemy zaawansowane, rozbudowane mające nawet kilkaset kamer. Taki system telewizji dozorowej wykorzystuje kamery analogowe lub sieciowe, a także urządzenia komutacyjne, multipleksery, dzielniki i przetworniki A/C.

Jeśli masz problem z decyzją i nie wiesz, jaki system telewizji dozorowej i przemysłowej powinieneś wybrać, zgłoś się do nas. Jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie, więc znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie dopasowane do potrzeb.

System telewizji

System Telewizji Dozorowej i Przemysłowej System Telewizji Dozorowej i Przemysłowej
Cena: 1 817,00 zł (netto: 1 477,24 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium