Ręczniki papierowe, papier toaletowy – zadbaj o higienę na najwyższym poziomie

Jak wyglądają ręczniki papierowe składane w ZZ, prawdopodobnie wiemy wszyscy. Charakterystyczny papier w kolorze zielonym to chyba najpopularniejszy produkt, jakim można wytrzeć dłonie, korzystając z toalety w miejscach publicznych (galeriach handlowych, stacjach benzynowych czy dużych firmach). Ręczniki papierowe coraz częściej wypierają starsze modele suszarek, ponieważ są skuteczniejsze, a osuszenie dłoni zajmuje tylko kilka sekund.

Oprócz ręczników papierowych zielonych w ofercie mamy też ręczniki papierowe białe. I jeden, i drugi typ ręczników ma uniwersalny rozmiar pasujący do typowych pojemników czy podajników papieru instalowanych w toaletach publicznych. Do wyboru są ręczniki papierowe zrobione z celulozy oraz ekologicznej makulatury. Dlaczego warto postawić na zakup ręczników papierowych składanych w ZZ? Przede wszystkim ze względu na wysokie możliwości absorpcyjne (chłonne) wody i wytrzymałość.

Kolejny atut ręczników papierowych polega na tym, że nie trzeba ich często kupować. Ze względu na swoją wysoką jakość (wspomnianą już doskonałą chłonność wilgoci) w ciągu dnia zużywa się go mniej niż w przypadku tańszych zamienników.

Ręczniki papierowe nie tylko do łazienki

Bardzo często ręczniki papierowe składane w ZZ można spotkać w kuchni. Są praktyczne, bo przydają się niemal zawsze, kiedy zaczyna się procedura przygotowywania posiłku. Po tego typu czynności zawsze trzeba posprzątać, wtedy idealnie przydają się ręczniki, którymi można powycierać mokry lub brudny blat. Dlatego właśnie ręczniki papierowe z jednej strony są wykorzystywane w instytucjach publicznych, z drugiej gospodarstwach domowych.

Papier toaletowy – starożytny wynalazek nie do zastąpienia

Papier toaletowy służy nam od tysiącleci. Jak wiemy, papier odkryli Chińczycy i to właśnie oni znaleźli wiele pomysłów na jego zastosowanie. Wykorzystuje się go do pakowania przedmiotów, jest tradycyjnym nośnikiem informacji, ale też pomaga w utrzymywaniu higieny po czynnościach fizjologicznych. Współcześnie trudno sobie wyobrazić, że nasi przodkowie używali kiedyś zamiast papieru toaletowego gazet, szmatek czy gąbek. Dziś najczęściej mamy do czynienia z papierem toaletowym jedno-, dwu- lub czterowarstwowym o szerokości ok. 9 cm nawiniętych na charakterystyczne rolki (bobiny).

Uniwersalny papier toaletowy Jumbo stosuje się zwykle w toaletach znajdujących się w galeriach handlowych, restauracjach, urzędach czy stacjach benzynowych. Zrobiony jest z celulozy lub makulatury.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl