Bestsellery
Gaśnica samochodowa, proszkowa 1 kg, z wieszakiem
Gaśnica samochodowa, proszkowa 1 kg, z wieszakiem
32,00 zł 26,02 zł
szt.
SZELKI BEZPIECZEŃSTWA P10 PROTEKT
SZELKI BEZPIECZEŃSTWA P10 PROTEKT
140,06 zł 113,87 zł
Szorty SUMMER LINE STALCO
Szorty SUMMER LINE STALCO
99,00 zł 80,49 zł
szt.
Kalosze PREDATOR Demar z kołnierzem
Kalosze PREDATOR Demar z kołnierzem
83,00 zł 67,48 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kontakt

Dzień dobry! W czym możemy pomóc? :)

Jesteśmy dynamicznym, kreatywnym i ambitnym zespołem, który nieustannie poszukuje nowych wyzwań. Każdy z nas całym sercem angażuje się w działalność firmy. Chętnie wychodzimy poza obowiązujące schematy, doradzamy i specjalizujemy się w branży bhp i ppoż. Cenimy naszych Klientów, co zdecydowanie pomaga nam zmagać się codziennymi wyzwaniami. Jeżeli chcesz wiedzieć o nas więcej, zapraszamy Cię do krótkiej prezentacji osób, które na co dzień tworzą SUPON Wrocław


Poznaj nasz zespół 


Dział handlowy
Godziny pracy: pon.-pt. od 8:00 do 16:00
Telefon stacjonarny +48 71 783 93 66 wew. 10, 11

Małgorzata Góruk-Karyś

Dyrektor ds. handlowych
e-mail: malgorzata.goruk@suponwroclaw.pl
tel.: 71 7839366 wew. 10, 11
tel. kom: tel:+48 693 428 844
 

Katarzyna Fedec

Specjalista ds. handlu
e-mail: k.fedec@suponwroclaw.pl
tel.: 71 7839366 wew. 10, 11
tel. kom: +48 695 171 600
 

Monika Chmielewska

Samodzielny Specjalista ds. handlu
e-mail: monika.chmielewska@suponwroclaw.pl
tel.: 71 7839366 wew. 10, 11
tel. kom: tel:+48 601 782 982
 

Marta Narbutowicz

Specjalista ds handlu
e-mail: m.narbutowicz@suponwroclaw.pl
tel.: 71 7839366 wew. 10, 11
tel. kom.: tel:+48 695 326 292
 

Artur Wierzba

Specjalista ds. handlu
e-mail: a.wierzba@suponwroclaw.pl
tel.: 71 7839366 wew. 10, 11
tel. kom: +48 693 428 843
 

Marcin Burliga

Specjalista ds. handlu
e-mail: m.burliga@suponwroclaw.pl
tel.: 71 7839366 wew. 10, 11
tel. kom: tel:+48 695 326 282
 


Dział usług
Godziny pracy: pon.-pt. od 7:30 do 15:30
Telefon stacjonarny +48 71 783 93 66 wew. 13

Dariusz Czekaj

Dyrektor działu technicznego
e-mail: uslugi@suponwroclaw.pl
tel. kom: tel:+48 607 164 564
 

Aleksander Lenart

Inspektor d.s. ochrony przeciwpożarowej
e-mail: lenart@suponwroclaw.pl
tel. kom: tel:+48 603 935 492
 

Janusz Sitek

Serwisant urządzeń P.Poż
e-mail: sitek@suponwroclaw.pl
tel. kom: tel:+48 607 326 205
 

Andrzej Rudzki

Serwisant urządzeń P.Poż
e-mail: milicz@suponwroclaw.pl
tel. kom: tel:+48 693 916 262
 
 


Dział logistyczny

Bartosz Dąbrowski

e-mail: magazyn@suponwroclaw.pl
tel. kom: tel:+48 607 254 154
 

Sebastian Idziorek

e-mail: magazyn@suponwroclaw.pl
tel. kom: tel:+48 607 254 154
 

Michał Rusiecki

e-mail: magazyn@suponwroclaw.pl
tel. kom: tel:+48 607 254 154
 
 


Obsługa sklepu internetowego
Godziny pracy: pon.-pt. od 8:00 do 16:00
Telefon +48 601 782 982
sklep@suponwroclaw.pl


Zapraszamy do sklepu stacjonarnego
Godziny pracy: pon.-pt. od 8:00 do 16:00
Supon Sp. z o.o.
ul. Ołbińska 19,
50-233 Wrocław

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium