Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Pojemniki na piasek i sól

Sorbent Mineralny DAMSORB 10KG Sorbent Mineralny DAMSORB 10KG
Producent: DAMOLIN A/S
Cena:

70,30 zł

Cena netto: 57,15 zł

szt.
zobacz więcej
SÓL DROGOWA- 1 TONA SÓL DROGOWA- 1 TONA
Cena:

1 476,00 zł

Cena netto: 1 200,00 zł

szt.
zobacz więcej
WOREK polipropylenowy 60 x 100 cm NA PIASEK WOREK polipropylenowy 60 x 100 cm NA PIASEK
Producent: SUPON
Cena:

2,50 zł

Cena netto: 2,03 zł

szt.
zobacz więcej
Pojemnik na piasek i sól 120L Pojemnik na piasek i sól 120L
Cena:

525,50 zł

Cena netto: 427,24 zł

szt.
zobacz więcej
Pojemnik na piasek i sól 160 kg Pojemnik na piasek i sól 160 kg
Cena:

650,00 zł

Cena netto: 528,46 zł

szt.
zobacz więcej
Pojemnik na piasek i sól 250 l 360 kg zasypu - żółty Pojemnik na piasek i sól 250 l 360 kg zasypu - żółty
Producent: ROTEKO
Cena:

967,50 zł

Cena netto: 786,59 zł

szt.
zobacz więcej

Pojemniki na piasek i sól

Kiedy zaczyna się sezon zimowy, trzeba pamiętać o wielu rzeczach, np. o zmianie opon letnich na zimowe czy sprawdzeniu instalacji cieplnej. To również moment, kiedy właściciele domków jednorodzinnych oraz dużych spółdzielni mieszkaniowych szukają sposobów na odpowiednie zabezpieczenie swoich posesji, chodników i dróg dojazdowych przed oblodzeniem. Dobrze jest wcześniej zaopatrzyć się w odpowiednią ilość piasku oraz soli i pomyśleć o tym, gdzie będzie ona przechowywana. Na pewno solidne, pojemne i wytrzymałe na trudne warunki atmosferyczne pojemniki na piasek i sól to jedno z pierwszych rozwiązań, jakie przychodzi do głowy.

Pojemniki na piasek i sól w ofercie sklepu Supon

W naszym sklepie BHP można nabyć odzież, materiały oraz sprzęt BHP, którego celem jest ochrona ludzkiego życia i zdrowia. Pojemniki na piasek i sól w pośredni sposób tę funkcję spełniają. Jeśli znajdują się w zasięgu naszego wzroku, oznacza to, że ktoś pomyślał o tym, że zimą, w czasie mrozów i opadów śniegu może dojść do oblodzenia powierzchni, po których chodzimy na co dzień. A to oznacza, że tylko sól lub piasek znajdujący się w specjalnie do tego stworzonych pojemnikach może uchronić nas przed upadkiem i bolesnym złamaniem. Wystarczy tylko otworzyć pojemnik na piasek lub pojemnik na sól i posypać nimi chodnik (albo jezdnię).

W Supon znajdziesz duży wybór pojemników w kolorach: szarym, żółtym lub na specjalne zamówienie w niebieskim, zielonym, ciemno-zielonym, czerwonym, szarym i innym według wzornika RAL. Jeśli zaś chodzi o pojemności, do wyboru mamy: 70 l, 80 l, 120 l, 150 l, 160 l, 175 l, 250 l, 260 l, 300 l, 400 l, 500 l.

Materiał: pojemniki na piasek i sól zrobiono z polietylenu, materiału odznaczającego się wysoką trwałość na uszkodzenia mechaniczne. Tworzywa, które gwarantuje, że przez długie lata pojemnik będzie wyglądał tak samo, jak w dniu zakupu. Dzieje się tak, ponieważ zastosowane kolory są odporne na blaknięcie – UV odporne.

Bezpieczeństwo: na życzenie klienta w pojemnikach na piasek i sól można zamontować dodatkowy zamek albo kłódkę. Wystarczy zasygnalizować to w trakcie składania zamówienia. Wszystkie pojemniki wyprodukowano zgodnie z normą europejską. Dodatkową zaletą jest magazynowanie pojemników poza sezonem – możliwość składowania jeden w drugim, co zapewnia oszczędność miejsca. Szeroka gama kolorystyczna: czerwone, zielone, żółte, niebieskie, brązowe, szare, czerwone oraz w kolorach dostępnych na indywidualne zamówienie.

Polecamy produkty
Sorbent Mineralny DAMSORB 10KG
Sorbent Mineralny DAMSORB 10KG

70,30 zł

57,15 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium