Komplety robocze - znajdź swój zestaw odzieży BHP do pracy

Są sytuacje, kiedy nie ma sensu tracić czasu na to, żeby od zera kompletować odzież roboczą. Lepiej od razu zdecydować się na zakup całego zestawu odzieży ochronnej (spodnie, bluza, koszulka etc.) i za jednym podejściem mieć problem z głowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzamy czas, często też pieniądze. Zdarza się bowiem, że komplety robocze mają lepsze ceny niż każdy produkt kupiony osobno.

Z drugiej strony mamy cały szereg prac, które wymagają szczególnego zabezpieczenia ciała przed uszkodzeniem, np. spawanie lub praca w laboratorium, gdzie ma się styczność z chemikaliami, wymaga szczególnego zabezpieczenia – trzeba zasłonić całą powierzchnię skóry, żeby zapewnić sobie właściwą ochronę. Dlatego lepiej zdecydować się wtedy na założenie kombinezonu lub na komplety robocze. Takie ubranie ochronne, wyprodukowane z trwałych i solidnych surowców, wytrzyma trudne warunki pracy i co ważne, szybko się nie zniszczy.

Komplety robocze - co wchodzi w ich skład?

W Supon znajdziesz m.in. następujące komplety robocze do pracy: ubranie robocze FLAX, kombinezon roboczy mechanik, komplet przeciwdeszczowy KAMP, ubranie robocze HECTOR bluza plus spodnie do pasa oraz ubranie robocze HECTOR bluza plus spodnie ogrodniczki. Mamy oczywiście komplet roboczy męski oraz komplet roboczy damski.

Jak widzisz zestawy, o jakich mowa powyżej, różnią się jednym podstawowym elementem: typem spodni. Każdy natomiast ma w ofercie bluzę roboczą. Jeśli chodzi o bluzę, to bluza robocza typu szwedzkiego ma kołnierz i jest zapinana na zamek kryty plisą (na zatrzaski typu spring). Ponadto wyposażono ją w dwie kieszenie górne, dwie kieszenie dolne, kieszeń na telefon komórkowy z patką zapinaną na spring na lewym rękawie. Są też rękawy ujęte mankietem, dwie kontrafałdy na plecach. Natomiast dół bluzy wykończony został paskiem z dopasowującą się do ciała gumą po bokach.

Z kolei spodnie ogrodniczki znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się zapięciem bocznym na guzik i zatrzaskami typu spring. Mają dwie praktyczne kieszenie przednie, dwie kieszenie tylne z patkami zapinanymi na spring, podwójną kieszeń calówkową na prawej nogawce, a na lewej, z tyłu kieszeń ciętą, którą wykończono listewką. Ponadto wieszak na narzędzia oraz dużą kieszeń z patką zapinaną na springi na lewej nogawce z każdej strony. Ogrodniczki wyposażone są oczywiście w regulowane szelki oraz guziki przy pasie, które szerokością dostosowują się do sylwetki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium