Opcje przeglądania

Termoaktywna

PODKOSZULEK TERMOAKTYWNY SKYLINE STALCO PODKOSZULEK TERMOAKTYWNY SKYLINE STALCO
Producent: STALCO
Cena:

46,50 zł

Cena netto: 37,80 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość

Odzież termoaktywna na duże mrozy: kalesony i podkoszulek

W naszej ofercie znajdziesz odzież termoaktywną firmy GRENE. Najczęściej sięgają po nią osoby pracujące fizycznie w trudnych warunkach atmosferycznych albo czynnie uprawiające sport. Odzież termoaktywna chętnie zakładana jest zarówno przez mężczyzn jak i kobiety.

Odzież termoaktywna: z czego jest zrobiona?

Żeby właściwie zabezpieczyć nasz organizm przed negatywnym działaniem warunków atmosferycznych, odzież termoaktywna musi być stworzona z najwyższej jakości materiałów. Jednocześnie nie można zapomnieć o tym, że ten rodzaj odzieży ochronnej musi zapewnić noszącemu wygodę i swobodę ruchu. Odzież termoaktywna dostępna w naszym sklepie jest zrobiona z materiału, który spełnia wszelkie wymogi do bezpośredniego kontaktu ze skórą. Wykonano ją ze 100% polydacronu, który posiada właściwości transportu wilgoci na zewnątrz przy jednoczesnym zatrzymaniu ciepła. To odzież, która łatwo się pierze i szybko suszy.

Najważniejsze zalety:
• Transport wilgoci na zewnątrz.
• Pozwala ciału oddychać.
• Zatrzymuje ciepło i pozwala utrzymać suchą skórę.
• Chroni, izoluje i odprowadza pot.

Dużą zaletą noszenia odzieży termoaktywnej jest wygoda. Dzieje się tak dlatego, że zrobiona jest z materiału, którego podstawą są wysokiej klasy włókna ciągłe, które tworzą miękki oraz bardzo elastyczny materiał. To powoduje, że ubranie elastycznie dopasowuje się do ciała, ale nie powoduje otarć ani podrażnień, szczególnie w newralgicznych zagięciach.

Odzież termoaktywna ważna w pracy

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad tym, czy warto wyposażyć się w tego typu bieliznę, przypominamy: bielizna termoaktywna ma funkcję termoregulacyjności, co szczególnie sprawdza się podczas pracy na mrozie i wietrze. Ze względu na swoje zdrowie oraz komfort zadbaj, żeby znalazła się w Twojej szafie.

Jakie grupy zawodowe powinny mieć ją w stałym wyposażeniu ochronny? Przede wszystkim te, które pracują:
• na budowach (jesienią i wiosną);
• w podziemnych wyrobiskach górniczych;
• na statkach oraz w portach (przy załadunku oraz rozładunku);
• przy montażu instalacji przemysłowych;
• przy robotach drogowych i kierowaniu ruchem samochodowym oraz lotniczym;
• w służbach ratowniczych;
• w leśnictwie (szczególnie w okresie jesiennym i zimowym).

Warto nosić taką właśnie bieliznę, ponieważ materiał służący do jej produkcji odpowiada za prawidłową cyrkulację powietrza. Często się zdarza, że ciepłe ubrania, jakie zakłada się pod odzież wierzchnią roboczą, niestety nie przepuszcza powietrza w odpowiednim stopniu. Dlatego człowiek się poci, przede wszystkim wtedy, kiedy musi przemieścić się z zimnego otoczenia do budynku, gdzie jest ciepło. Odzież termoaktywna nie daje takich efektów.

Polecamy produkty
PODKOSZULEK TERMOAKTYWNY SKYLINE STALCO
PODKOSZULEK TERMOAKTYWNY SKYLINE STALCO

46,50 zł

37,80 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium