Linia Sara – specjalna kolekcja odzieży roboczej do pracy

Odzież robocza z kolekcji Sara to wyjątkowa linia ubrań ochronnych. Została stworzona przez doświadczonych projektantów, którzy od lat szyją odzież dla pracowników takich branż, jak: przemysłowa, rolnicza, spożywcza czy gospodarcza. Dlatego z jednej strony odzież robocza linia Sara spełnia wszystkie wymagane normy BHP i posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, z drugiej prezentuje się stylowo, ponieważ do jej wyprodukowania użyto nowoczesnej technologii i ciekawego wzornictwa.

Odzież robocza kolekcja Sara: profesjonalna i nowoczesna

W miejscu pracy pracownik ma czuć się przede wszystkim bezpiecznie. Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie mu takich warunków, w których może efektywnie i bez narażania swojego zdrowia wykonywać zlecone mu zadania. W dużej mierze o tym, czy tak się stanie, decyduje wybór odpowiedniej odzieży ochronnej. Na tym nie warto oszczędzać. Dlatego wszystkich przedsiębiorców (ale i klientów indywidualnych) szczególnie zachęcamy do zapoznania się z ofertą odzieży ochronnej z wyjątkowej kolekcji Sara. Mamy linie: Sternik, Posejdon, Piorun, Mechanik, Fachowiec, Expert, Leśnik, Pirat i Spawacz. Już same nazwy kolekcji sugerują, w jakich warunkach sprawdzą się najlepiej i z myślą, o jakich zawodach zostały stworzone.

Odzież robocza Sara: co w ofercie?

Możemy śmiało powiedzieć, że kolekcja Sara zawiera wszystkie części garderoby niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych w warunkach trudnych lub niebezpiecznych. W asortymencie znajdziesz m.in.:

  • Bluzy robocze – praktyczne, funkcjonalne (mają tyle kieszeni, ile trzeba) w różnych wersjach kolorystycznych, które łatwo dopasować do spodni czy kurtki.
  • Spodnie robocze (spodnie do pasa, ogrodniczki) – wygodne, zapewniające komfort nawet podczas pracy w nietypowych pozycjach. Doceniają je na pewno mechanicy samochodowi, którzy bardzo często szukając usterek w aucie, muszą to robić leżąc na ziemi...
  • Kurtki robocze zimowe lub kurtki robocze przeciwdeszczowe – idealne na mróz i niepogodę, ocieplane, stworzone z materiałów wodoodpornych, zabezpieczające przed wiatrem. Duży wybór, wiele fasonów, ciekawa, modna kolorystyka.

Odzież robocza Sara charakteryzuje się (oprócz przyciągającego wzrok stylu) wysoką jakością wykonania. Każdy, kto zdecyduje się na zakup ubrań z tej właśnie kolekcji, może liczyć na to, że jego pracownicy będą z niej korzystali przez kilka sezonów. Gwarantują to mocne, solidne materiały, które wybrano do ich uszycia. Przede wszystkim trwałość – to główny priorytet projektantów odpowiedzialnych za powstanie kolekcji Sara. Jak to sprawdzić? Najlepiej przekonać się samemu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl