Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Klucze pożarnicze

Klucz do hydrantu nadziemnego K4 Klucz do hydrantu nadziemnego K4
Producent: ENPOL
Cena:

34,99 zł

Cena netto: 28,45 zł

szt.
zobacz więcej
Klucz do hydrantu podziemnego K5 Klucz do hydrantu podziemnego K5
Producent: ENPOL
Cena:

117,50 zł

Cena netto: 95,53 zł

szt.
zobacz więcej
Klucz UNIWERSALNY do hydrantu nadziemnego i łączników K6 Klucz UNIWERSALNY do hydrantu nadziemnego i łączników K6
Producent: ENPOL
Cena:

45,99 zł

Cena netto: 37,39 zł

szt.
zobacz więcej

Klucze pożarnicze - ważny element wyposażenia każdego strażaka

Wydaje się, że najważniejszy sprzęt pożarniczy, jakim dysponują strażacy, to ten, który służy do bezpośredniego gaszenia ognia. Prawda jest jednak taka, że bez wysokiej jakości armatury wodnej oraz solidnych i trwałych akcesoriów wspomagających ich pracę, walka z pożarem byłaby co najmniej utrudniona. Kiedy wybucha pożar na najwyższym poziomie muszą działać zarówno węże pożarnicze, hydranty, ale też armatura przyłączeniowa oraz klucze pożarnicze, które pomagają właściwie ją umocować.

Klucze pożarnicze Supon

Wszystkie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej powinny mieć do dyspozycji sprzęt ppoż., który w obliczu wyzwania ich nie zawiedzie. Tak właśnie można określić klucze strażackie, jakie znajdują się w asortymencie naszego internetowego sklepu BHP. Nasze klucze pożarnicze można wykorzystać do montażu zarówno nasad jak i łączników, zaworów czy podważania ciężkich płyt kanalizacyjnych.

W ofercie mamy wiele różnych typów kluczy pożarniczych, które szybko pomogą strażakom przygotować miejsce ich pracy. Bez problemu otworzą, zakręcą czy też połączą ze sobą części armatury wodnej ze sprzętem ppoż. Wybierz klucz, który usprawni Twoje działania.

Klucze strażackie, klucze pożarnicze - rodzaje

W naszej ofercie mamy klucze, które świetnie sprawdzą się w trakcie akcji gaśniczej czy posłużą podczas ćwiczeń, ale też mogą stać się częścią domowego warsztatu. Wybierając nasze klucze strażackie, możesz mieć pewność, że w Twoje ręce trafia solidny i trwały osprzęt, który posłuży Ci na lata. Nasze produkty spełniają wszystkie wymagane normy. Zakupy w naszym sklepie warto również rozważyć ze względu na cenę. Wybierz klucz do hydrantów (zarówno do hydrantu podziemnego jak i nadziemnego) lub klucz do łączników.

Klucz strażacki do hydrantu

Nasze klucze są zawsze skuteczne, kiedy trzeba zmierzyć się z silnie zasuniętą zasuwą, otworzyć właz czy odkręcić/zakręcić hydrant. W zależności do sytuacji wybierz klucz do hydrantu nadziemnego lub klucz do hydrantu podziemnego.

Klucz do łączników o masie 0,730 kg

Ten rodzaj klucza wykorzystuje się do otwierania lub zamykania nasad strażackich. Sprawdzi się też, jeśli zajdzie potrzeba połączenia lub rozłączenia ze sobą łączników ssawnych i tłocznych. Ważne, żeby klucz był solidny i skuteczny, ponieważ tylko wtedy uniknie się problemów z nieszczelnością.

Klucze aluminiowe - popularne i niedrogie

Ten typ kluczy najczęściej można znaleźć na wyposażeniu wozu straży pożarnej. Klucze aluminiowe mają różne kształty i rozmiary. Dlatego w zależności od potrzeby, mogą być używane do łączenia i rozłączania szybkozłączy, nasad GW, GZ i różnego rodzaju łączników.

Polecamy produkty
Klucz do hydrantu nadziemnego K4
Klucz do hydrantu nadziemnego K4

34,99 zł

28,45 zł

szt.
Klucz do hydrantu podziemnego K5
Klucz do hydrantu podziemnego K5

117,50 zł

95,53 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium