Kontakt - Ołbińska 19

Supon Sp. z o.o. ul. Ołbińska 19, 50-233 Wrocław

Wrocław - Ołbińska 19Dział Usług

 

Punkt otwarty 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku

Tel. stacjonarny: +48 71 783 93 66 wew. 10, 11

 

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO:

601 782 982

sklep@supon.wroc.pl

 

DZIAŁ HANDLOWY:

  • Artur Wierzba
    Specjalista ds. handlu
    tel. stacjonarny +48 71 783 93 66 wew. 10, 11
    tel. komórkowy +48 693 428 843
    e-mail: a.wierzba@supon.wroc.pl
  • Magdalena Pyrchla
    Specjalista ds. handlu
    tel. stacjonarny +48 71 783 93 66 wew. 10, 11
    tel. komórkowy +48 601 782 982
    e-mail: m.pyrchla@supon.wroc.pl
  • Małgorzata Góruk-Karyś
    Dyrektor ds. handlowych
    tel. stacjonarny +48 71 783 93 66 wew. 10, 11
    tel. komórkowy +48 693 428 844
    e-mail: malgorzata.goruk@supon.wroc.pl
  • Monika Łamasz
    Kierownik ds. handlu
    tel. stacjonarny +48 71 783 93 66 wew. 10, 11
    tel. komórkowy +48 695 326 292
    e-mail: marketing@supon.wroc.pl
  • Monika Chmielewska
    Samodzielny pracownik ds. handlu
    tel. stacjonarny +48 71 783 93 66 wew. 10, 11
    tel. komórkowy +48 603 478 498
    e-mail: monika.chmielewska@supon.wroc.pl
  • Marcin Burliga
    Specjalista ds. handlu
    tel. stacjonarny +48 71 783 93 66 wew. 10, 11
    tel. komórkowy +48 695 326 282
    e-mail: m.burliga@supon.wroc.pl
  • Katarzyna Rolnicka
    Specjalista ds. handlu
    tel. stacjonarny +48 71 783 93 66 wew. 10, 11
    tel. komórkowy +48 695 171 600
    e-mail: k.rolnicka@supon.wroc.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl